شرایط بسته شدن سرویس ها در آیداهاست

مشتریان گرامی آیداهاست سلام و وقت به خیر لطفا توجه فرمایید که مالکیت کامل وب سایت و اطلاعات موجود بر روی آن به صور کامل با صاحبین وب سایت ها می باشد و شما در طول مدل سرویس خود می توانید هر گونه ... ادامه مطلب »

21st Oct 2021
فعال سازی شماره تلفن جهت دریافت پیامک.

کابران عزیز آیداهاست سلام همینک پس از 5 سال فعالیت در عرصه هاستینگ و خدمات دامنه در ایران و برای هموطنان عزیز، آیداهاست مفتخر است بار دیگر با خدمتی جدید ، همراه شما باشد. شما از ابن لحظه می ... ادامه مطلب »

24th Jul 2019
بروزرسانی فوری وردپرس به نسخه 4.7.2 بابت مشکل امنیتی

دپرس نسخه 4.7.2. در حال حاضر موجود می باشد. این بروزرسانی بابت مشکل امنیتی می باشد که برروی نسخه های قدیمی وردپرس رخ داده است لذا می بایست در اسرع وقت اقدام به بروزرسانی مدیریت محتوا وردپرس خودتان ... ادامه مطلب »

21st Feb 2017
قوانین آیداهاست

قوانین خریدهاست و دامنه و خدمات از آیداهاست این قوانین ،قوانین عمومی آیداهاست بوده و خریدِ خدمات به منزله قبولِ این قوانین است قوانین عمومی :به منظور دریافت خدمات ، مشتری ملزم به رعایت قوانین ... ادامه مطلب »

5th Sep 2016
بانک آموزش آیداهاست را ببینید

کاربران گرامی، با سلامضمن تشکر از همراهی همیشگی شما عزیزان،به دلیل ایجاد فرآیند ساده تر برای شما در طول مدت خرید،آموزش هایی برای شما تدارک دیده ایم که می توانید همه ی آنها را در لینک زیر مشاهده ... ادامه مطلب »

18th May 2016