شرایط بسته شدن سرویس ها در آیداهاست

  • پنجشنبه, 21st اکتبر, 2021
  • 14:27بعد از ظهر

مشتریان گرامی آیداهاست

سلام و وقت به خیر

لطفا توجه فرمایید که مالکیت کامل وب سایت و اطلاعات موجود بر روی آن به صور کامل با صاحبین وب سایت ها می باشد و شما در طول مدل سرویس خود می توانید هر گونه دخل و تصرفی را بر روی سرویس های خود داشته باشید و این موضوع جز قوانین پذیرفته شده در آیداهاست و تمام شرکت های هاستینگ می باشد.

در صورتی که قصد جا به جایی سرویس خود به شرکت های هاستینگ دیگر را دارید ، در این کار کاملا مختار هستید و از سوی آیداهاست هیچ محدودیتی برای شما وجود نداشته و نخواهد شد اما این موضوع تنها در بازه ای قابل انجام است که سرویس شما مشتریان گرامی باز است و سرویس هایی که به دلیل عدم پرداخت در سررسید بسته شده اند ، امکان استفاده ، تهیه بک آپ و غیره در آن وجود ندارد.

تمام سرویس های ماهیانه و سالیانه دارای سررسید مشخص هستند که در بازه های زمانی 30 روزه ، 15 روزه ، 10 روزه و 5 روزه از طریق ایمیل اطلاع رسانی می گردد

همچنین وضعیت تمام سرویس ها و فاکتور ها نیز از طریق پیامک به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید

 

شرایط بسته شدن سرویس ها در آیداهاست

تمام سرویس ها ، در اتوماسیون خودکار آیداهاست تعریف شده اند و پس از عدم پرداخت در سررسید مشخص ،  بسته خواهند شد و تنها در صورت پرداخت فاکتور، سرویس بازگشایی خواهد شد .

امکان بازگشایی دستی سرویس ها توسط تیم پشتیبانی وجود ندارد چرا که پس از تایید پرداخت فاکتور ، سرویس شما به صورت خودکار بازگشایی خواهد شد.

 

مسئولیت کامل عدم پرداخت به موقع فاکتور با مالکین سرویس ها می باشد و جز اطلاع رسانی پیامکی و اطلاع رسانی ایمیلی ، کار دیگری از دست تیم پشتیبانی آیداهاست بر نمی آید.

این موضوع در دعاوی حقوقی و کیفری نیز قابل پیگیری می باشد و در تمام قوانینی که در هنگام خرید پذیرفته اید ، به آن اشاره شده است لذا خواهشمندیم خواسته ی غیر منطقی از تیم پشتیبانی آیداهاست نداشته باشید.

 

 

کلیک کنید تا قوانین را مجددا مطالعه کنید

 

با تشکر

تیم پشتیبانی آیداهاست

 

« بازگشت